HOME

     
 
 
 

VI CIRCUIT CATALÀ SÈNIOR
QUARTA PROVA - 1-4-5 DE DESEMBRE DE 2021

Nº LLIC.
COGNOMS I NOM
CLUB
HAND
SÈRIE
REP.
INSTAL·LACIÓ
 
605
Pilar Franco March
ABCS2015
35
1
Girobowling
 
2138
Domingo Puentes Gallego
Cat Figueres
18
1
Girobowling
 
893
Manuel López Enriquez
Comarcal
11
1
Girobowling
 
1653
Antonio Ruiz Rodríguez
Comarcal
17
1
Girobowling
 
1505
Juan Serrano Romero
Comarcal
20
1
Girobowling
 
306
Benito Boira Buisan
Comarcal
15
1
Girobowling
 
3116
Francisco Hernández Salguero
Comarcal
10
1
Girobowling
 
1122
Xavier Taribó Camarasa
Joventut Al-Vici
11
1
Girobowling
 
550
Enrique Ureta Machuca
Joventut Al-Vici
15
1
Girobowling
 
157
Carlos Martí Pi-Figueras
Cat Figueres
20
1
Girobowling
 
3284
Juan Carlos Ibáñez Villanueva
Sweetrade
27
1
Girobowling
 
3439
Ángel García Esguevillas
ABCS2015
29
2
Girobowling
 
2940
José García Esguevillas
ABCS2015
33
2
Girobowling
 
3343
Elena Vilà Jové
ABCS2015
35
2
Girobowling
 
819
Òscar Colom Canillas
Comarcal
27
2
Girobowling
 
2373
Pere Tusquellas Pérez
Granollers
6
2
Girobowling
 
3522
Javier Hernández Pou
Granollers
25
2
Girobowling
 
81
Albert Roca Fandos
Joventut Al-Vici
11
2
Girobowling
 
80
Jaume Ramisa Cano
Joventut Al-Vici
20
2
Girobowling
 
396
Fernando Gómez Quirante
Joventut Al-Vici
5
2
Girobowling
 
229
Francisco Abadal Pérez
Joventut Al-Vici
33
2
Girobowling
 
47
Josep Pi Fàbrega
Joventut Al-Vici
22
2
Girobowling
 
3492
Humberto Mauri Nadal
Mediterrània
29
2
Girobowling
 
38
José Luis Arteaga Miana
Nou BC
16
2
Girobowling
 
3336
Eduard Calzada Jacóme
Nou BC
23
2
Girobowling
 
2412
Amaro Cayuela Victoria
Penedès
32
2
Girobowling
 
1732
Francisco Castillo León
Penedès
35
2
Girobowling
 
3455
Florentino Garcia Plazas
Penedès
35
2
Girobowling
 
3148
Vicenç Ventura Marcé
Penedès
15
2
Girobowling
 
3587
Gil Navarri, Manuel
Penedès
18
2
Girobowling
 
1349
Maribel Monfort Palazon
ABCS2015
34
3
Girobowling
 
148
Carles Vallejo Solanas
ABCS2015
35
3
Girobowling
 
1110
M Ángeles García Dueñas
ABCS2015
35
3
Girobowling
 
2866
Jordi Ambrós Latorre
Barcelona
20
3
Girobowling
 
3461
Alexey Prokhorov
Comarcal
26
3
Girobowling
 
811
Miquel Rosas Cabezas
Comarcal
33
3
Girobowling
 
2358
Antonio Segura Pérez
Granollers
18
3
Girobowling
 
3411
Álvaro Torres Colmenares
Granollers
34
3
Girobowling
 
66
Álvaro-José Cardona Rosell
Joventut Al-Vici
9
3
Girobowling
 
2692
Jordi Tubella Murgadas
Joventut Al-Vici
16
3
Girobowling
 
1623
Rafael Cervantes Solsona
Joventut Al-Vici
17
3
Girobowling
 
2990
Carlos Dalmau Vega
Sant Andreu
34
3
Girobowling
 
2676
Juan Manuel Marin Mateo
Sant Andreu
35
3
Girobowling
 
833
Manel Gimeno Albert
Sweetrade
8
3
Girobowling
 
3431
Francisco Gordillo Vega
Team Ilerdense
27
3
Girobowling
 
3432
Alfonso Gordillo Vega
Team Ilerdense
31
3
Girobowling
 
158
Miquel Àngel Roig Farrera
Joventut Al-Vici
20
3
Girobowling
 
1447
Ramon Guasch Espi
Joventut Al-Vici
24
3
Girobowling
 

Disseny optimitzat per 800x600

© Federació Catalana de Bitlles i Bowling
Tots els drets reservats
Prohibida la reproducció total o parcial
Avís legal i Política de protecció de dades