HOME

     
   
 
 
TERCER COMUNICAT
   
 
CLUBS DE BOWLING TENPIN

Benvolguts i benvolgudes,

Ens complau comunicar-vos que en el marc de la celebració del màster femení que se celebra aquest diumenge 20 de maig a les instal·lacions de Baix Bowling de Sant Vicenç dels Horts, es farà el lliurament de les medalles de les proves individual i parelles dels 21è Campionats de Catalunya en categoria femenina.

Horari preliminar

10.00 h a 12.30 h – 6 partides
12.30 h a 12.45 h – manteniment de pistes
12.45 a 13.30 h – defensa posició

13,45 h a 14.15 h – Lliurament de medalles

Us adjuntem en l’annex la llista dels guardonats d’aquesta temporada.

Us hi esperem a tots!

   
  Cordialment,

   
  Roser Romero
Directora de Bowling
Federació Catalana de Bitlles i Bowling

Barcelona, 14 de maig de 2018
 

ANNEX

Categoria individual absoluta
Elisabet Cejudo
Cristina Sanz
Lia Mojarro
  Xtreme Bowling Club
Club Bowling Les Corts
Xtreme Bowling Club
Categoria individual 2a
Montserrat Sánchez
Àfrica Puig
Francisca Meléndez
  Nou Bowling Club
Nou Bowling Club
Club Bowling Les Corts
Categoria parelles absoluta
Cristina Sanz – Íngrid Julià – Irene Molera
Keyla Vásquez – Sandra Oliva
Noelia Rastrero – Francisca Meléndez
  Club Bowling Les Corts
Xtreme Bowling Club
Club Bowling Les Corts
Categoria parelles mixtes
Elisabet Cejudo – Moisés Sempre
Lia Mojarro – Sergio Retamal
Núria Melchor - Jordi Martí
  Xtreme Bowling Club
Xtreme Bowling Club
Xtreme Bowling Club
   
SEGON COMUNICAT
   
 
CLUBS DE BOWLING TENPIN

Benvolguts i benvolgudes,

Ens complau comunicar-vos que en el marc de la celebració del màster masculí que se celebra aquest diumenge 13 de maig a les instal·lacions de Baix Bowling de Sant Vicenç dels Horts, es farà el lliurament de les medalles de les proves individual i parelles dels 21è Campionats de Catalunya en categoria masculina.

Horari preliminar

10.00 h a 12.30 h – 6 partides
12.30 h a 12.45 h – manteniment de pistes
12.45 a 13.30 h – defensa posició

13,45 h a 14.15 h – Lliurament de medalles

Us adjuntem en l’annex la llista dels guardonats d’aquesta temporada.

Us hi esperem a tots!

   
  Cordialment,

   
  Roser Romero
Directora de Bowling
Federació Catalana de Bitlles i Bowling

Barcelona, 8 de maig de 2018
 

ANNEX

Primera categoria masculina
Lluís Montfort Rifé
Axel Guimó Miranda
Artur Colomer Soler
  Sweetrade Bowling Club
Bowling Club Diagonal
Sweetrade Bowling Club
Categoria individual 2a
Pedro Jimenez Lledó
Enrique Rosa Funes
Eduard Grau Lapuerta
  Mediterrània Bowling Club
Xtreme Bowling Club
Mediterrània Bowling Club
Categoria individual 3a
Ivan Jiménez Núñez
Eduard Albert Manau
Pedro López Moreno
  Xtreme Bowling Club
Club Bowling Barcelona
Cats Bowling Club
Categoria juvenil sub 18
Pau Porté Mases
  C.B. Team Ilerdense
Categoria parelles absoluta
Axel Guimó – Marcial Ovide
Artur Colomer – Raúl Gálvezbr> Lluís Montfort – Àlvar Cardona
  Bowling Club Diagonal
Sweetrade Bowling Club
Sweetrade Bowling Club
Categoria parelles 2a
Pedro Jiménez – Eduard Grau
Enrique Rosa – Eloy Cinca
Andrés Sanz – Enric Carrió
  Mediterrània Bowling Club
Xtreme Bowling Club
Sweetrade Bowling Club
Categoria parelles 3a
Pedro López – Pere Escobar
Iván Jiménez - Daniel Cuevas
Òscar Colom – Miquel Rosas
  Cats Bowling Club
Xtreme Bowling Club
Club Bowling Comarcal
   
PRIMER COMUNICAT
   
 
CLUBS DE BOWLING TENPIN I INSTAL·LACIONS

ASSUMPTE: CLASSIFICATS PEL MÀSTER MASCULÍ I FEMENÍ


Benvolguts i benvolgudes,

Em complau comunicar-vos la llista de classificats i classificades per disputar el Màster de Catalunya en les categories masculina i femenina, d’acord amb els resultats obtinguts als Campionats Nacionals de Catalunya 2018

Primera categoria masculina
Lluís Montfort Rifé
Axel Guimó Miranda
Artur Colomer Soler
Marcial Ovide Marron
Sergi Montaña López
Moisés Pérez Ibáñez
Raúl Gálvez Galisteo
Joan Vall Ruiz
Àlvar Cardona Burgués
Dominique Lafarge
  Sweetrade B.C.
B.C. Diagonal
Sweetrade B.C
B.C. Diagonal
B.C. Diagonal
B.C Diagonal
Sweetrade B.C
B.C. Diagonal
Sweetrade B.C.
C.B. Empuriabrava
Segona categoria masculina
Pedro Jimenez Lledó
Enrique Rosa Funes
Eduard Grau Lapuerta
Moisés Sempere Gancharro
Andrés Sanz Ruiz
Fernando Sanz Tercero
Xavier Albert Manau
Xavier Piqué Puiggener
Carlos Figules Azor
Enric Carrió Meco
  Mediterrània B.C
EXtreme B.C
Mediterrània B.C.
Xtreme B.C.
Sweetrade B.C.
C.B. Barcelona
C.B. Barcelona
Sweetrade B.C.
Sweetrade B.C.
Sweetrade B.C.
Tercera categoria masculina
Ivan Jiménez Núñez
Eduard Albert Manau
Pedro López Moreno
Alejandro Correa Pineda
Antonio Segura Pérez
Domingo Puentes Gallego
Pere Escobar Cuixart
Pedro Tudela Martín
Daniel Cuevas Roldan
Ferran Gordillo Brunat
  Xtreme B.C.
C.B. Barcelona
Cats B.C.
Breaking Bowlers Club
C.B. Granollers
C.B. Empuriabrava
Cats B.C.
C.B. Barcelona
Xtreme B.C.
C.B. Seeker’s
Primera categoria femenina
Elisabet Cejudo Justo
Cristina Sanz Moreno
Lia Mojarro Postigo
Keyla Vásquez Mangia
Noelia Rastrero Medina
Íngrid Julià Inglés
  Xtreme B.C.
C.B. Les Corts
Xtreme B.C.
Xtreme B.C.
C.B. Les Corts
C.B. Les Corts
Segona categoria femenina
Montserrat Sánchez Rodríguez
Àfrica Puig Cabrera
Francisca Melèndez Bèjar
Núria Melchor Trillo
Sandra Oliva Tudela
Núria Crespo Melchor
  Nou B.C.
Nou B.C.
C.B. Les Corts
Xtreme B.C.
Xtreme B.C.
Xtreme B.C.
   
 
   
  Roser Romero
Directora de Bowling
Federació Catalana de Bitlles i Bowling

Barcelona, 25 d’abril de 2018
   

Disseny optimitzat per 800x600

© Federació Catalana de Bitlles i Bowling
Tots els drets reservats
Prohibida la reproducció total o parcial
Avís legal i Política de protecció de dades