HOME

     
  
 
 
CALENDARI LLIGA CATALANA DE BOWLING 2016-2017
   
  PRIMERA CONCENTRACIÓ

2a Divisió masculina grup A
2a Divisió masculina grup B

1a Divisió masculina grup A
1a Divisió masculina grup B

3a Divisió masculina grup A
3a Divisió masculina grup B

dissabte 8 d'octubre
diumenge 9 d'octubre

dissabte 29 d’octubre
diumenge 30 d’octubre

dissabte 29 d'octubre
diumenge 30 d'octubre

Baix Bowling (St. Vicenç dels Horts)
Baix Bowling (St. Vicenç dels Horts)

Bowling Pedralbres (Barcelona)
Bowling Pedralbres (Barcelona)

Baix Bowling (St. Vicenç dels Horts)
Baix Bowling (St. Vicenç dels Horts)

   
  SEGONA CONCENTRACIÓ

2a Divisió masculina grup A
2a Divisió masculina grup B

1a Divisió masculina grup A
1a Divisió masculina grup B

3a Divisió masculina grup A
3a Divisió masculina grup B

dissabte 12 de novembre
dissabte 13 de novembre

dissabte 19 de novembre
dissabte 20 de novembre

dissabte 19 de novembre
dissabte 20 de novembre

Girobowling (Salt)
Girobowling (Salt)

New Park Vallès (Terrassa)
New Park Vallès (Terrassa)

Bowling Pedralbes (Barcelona)
Bowling Pedralbes (Barcelona)

   
  TERCERA CONCENTRACIÓ

1a Divisió masculina grup A
1a Divisió masculina grup B

2a Divisió masculina grup A
2a Divisió masculina grup B

3a Divisió masculina grup A
3a Divisió masculina grup B

dissabte 4 de febrer
diumenge 5 de febrer

dissabte 4 de febrer
diumenge 5 de febrer

dissabte 11 de febrer
diumenge 12 de febrer

Les Gavarres (Tarragona)
Les Gavarres (Tarragona)

Bowling Pedralbes (Barcelona
Bowling Pedralbes (Barcelona

New Park Vallès (Terrassa)
New Park Vallès (Terrassa)

   
  FINALS

   
  PRIMERA VOLTA

3a Divisió masculina ascens

1a Divisió masculina permanència
1a Divisió masculina títol

2a Divisió masculina permanència
2a Divisió masculina ascens

diumenge 5 de març

dissabte 11 de març
diumenge 12 de març

dissabte 11 de març
diumenge 12 de març

New Park Vallès (Terrassa)

Baix Bowling (St.Vicenç dels H)
Baix Bowling (St.Vicenç dels H)

Girobowling (Salt)
Girobowling (Salt)

   
  SEGONA VOLTA

1a Divisió masculina permanència
1a Divisió masculina títol

2a Divisió masculina permanència
2a Divisió masculina ascens

3a divisió masculina ascens

dissabte 6 de maig
diumenge 7 de maig

dissabte 6 de maig
diumenge 7 de maig

diumenges 7 de maig

Bowling Pedralbes (Barcelona)
Bowling Pedralbes (Barcelona)

New Park Vallès (Terrassa)
New Park Vallès (Terrassa)

Baix Bowling (St. Vicenç dels Horts)

   
  Lliga Femenina - primera volta

Les Corts – Nous
Les Corts – Xtreme
Xtreme - Nou

diumenge 9 d’octubre
diumenge 13 de novembre
diumenge 27 de novembre

Bowling Pedralbes (Barcelona)
Baix Bowling (St.Vicenç dels H)
Bowling Pedralbes (Barcelona)

  Lliga Femenina - segona volta

Nou- Les Corts
Nou- Xtreme
Xtreme- Les Corts

diumenge 5 de febrer
diumenge 30 d’abril
diumenge 28 de maig

Baix Bowling (St.Vicenç dels H)
Baix Bowling (St.Vicenç dels H)
Bowling Pedralbes (Barcelona)

   
   

Disseny optimitzat per 800x600

© Federació Catalana de Bitlles i Bowling
Tots els drets reservats
Prohibida la reproducció total o parcial
Avís legal i Política de protecció de dades