HOME

     
  
 
 
CALENDARI LLIGA CATALANA DE BOWLING 2019-2020
   
  PRIMERA CONCENTRACIÓ

2a divisió grup A
2a divisió grup B

1a divisió

3a divisió grup A
3a divisió grup B

Divisió d’honor
dissabte 5 d'octubre
diumenge 6 d'octubre

diumenge 6 d’octubre

dissabte 26 d’octubre
diumenge 27 d'octubre

diumenge 3 de novembre
Les Gavarres (Tarragona)
New Park Vallès (Terrassa)

Les Gavarres (Tarragona)

Bowling Splau (Cornellà)
Bowling Splau (Cornellà)

Girobowling (Salt)
   
  SEGONA CONCENTRACIÓ

2a divisió grup A
2a divisió grup B

Divisió d’honor

3a divisió grup A
3a divisió grup B

1a divisió
dissabte 9 de novembre
diumenge 10 de novembre

diumenge 10 de novembre

dissabte 16 de novembre
diumenge 17 de novembre

diumenge 17 de novembre
Bowling Splau (Cornellà)
Girobowling (Salt)

Bowling Splau (Cornellà)

Ozone (Lleida)
Bowling Aro (Platja d’Aro)

New Park Vallès (Terrassa)
   
  TERCERA CONCENTRACIÓ

2a divisió grup A
2a divisió grup B

Divisió d’honor

3a divisió grup A
3a divisió grup B

1a divisió
dissabte 1 de febrer
diumenge 2 de febrer

diumenge 2 de febrer

dissabte 8 de febrer
diumenge 9 de febrer

diumenge 9 de febrer
Ozone (Lleida)
Ozone (Lleida)

New Park Vallès (Terrassa)

Les Gavarres (Tarragona)
Girobowling (Salt)

Les Gavarres (Tarragona)
   
  QUARTA CONCENTRACIÓ

3a divisió grup A
3a divisió grup B

1a divisió

2a divisió grup A
2a divisió grup B

Divisió d’honor
dissabte 7 de març
diumenge 8 de març

diumenge 8 de març

dissabte 28 de març
diumenge 29 de març

diumenge 29 de març
Girobowling (Salt)
Girobowling (Salt)

Bowling Splau (Cornellà)

Bowling Splau (Cornellà)
Bowling Splau (Cornellà)

Girobowling (Salt)
   
  FINALS

Final ascens/ permanència 2a divisió
Final ascens / permanència 1a divisió
diumenge 26 d’abril
diumenge 10 de maig
pendent instal·lació
pendent instal·lació
   

Disseny optimitzat per 800x600

© Federació Catalana de Bitlles i Bowling
Tots els drets reservats
Prohibida la reproducció total o parcial
Avís legal i Política de protecció de dades